KONST / Litografier / Färglitografi 16065163
nr 1606 5163
Färglitografi
Sven X: et Erixsson, flicka i rött och blått, provtryck. Signerad. Färglitografi, bildmått: 60x47 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:04:27
12/3 08:53:42
100 kr
18/3 19:59:28